Central Coast Masters Squash Results 2015

Presentations – CENTRAL COAST MASTERS
Event Award Awarded to
(1) DIVISION 1 Winner DAVE FULLER
Runner Up TROY NORTHEY
Third/Special plate ROY OLLIER
Plate DARYL FIDGE
Consolation plate ALEX MARSH
(2) DIVISION 2 Winner RAY SMITH
Runner Up GARY COWAN
Third/Special plate DARREN THOMAS
Plate BRAD CLARK
Consolation plate SCOTT FOSTER
(3) DIVISION 3 Winner SHANE GRAHAM
Runner Up MICK HALL
Third/Special plate EDDIE ESTEVAO
Plate ROSS FRANCIS
Consolation plate CLIFF PISTORIUS
(4) DIVISION 4 Winner ANDREW HARRIS
Runner Up DENIS METTAM
Third/Special plate JASON DAVIES
Plate CHRIS LUPTON
Consolation plate Winner 148
(5) DIVISION 5 Winner JOHN ROBINSON
Runner Up JOHN CHAPMAN
Third/Special plate STEPHEN FRY
Plate JO PERKINS
Consolation plate TIM DANN
(6) DIVISION 6 Winner JOHN DAVIDSON
Runner Up GORDON BATT
Third/Special plate ALAN WILLIAMS
Plate DENIS JAMIESON
Consolation plate SHAYNE GADD
(7) DIVISION 7 Winner LORRIE FIELD
Runner Up SCOTT WALL
Third/Special plate GRAHAM LONG
Plate SUSAN BENNETT
Consolation plate ROB SPOONER
(8) DIVISION 8 Winner SHANE WALL
Runner Up JOE GHATTAS
Third/Special plate MAX PERRAM
Plate GAVIN BARBER
Consolation plate LANEY LASHBROOK-GOUGH
(9) DIVISION 9 Winner JILL EMMERSON
Runner Up MICHELE HEDGE
Third/Special plate DONNA MALLON
Plate RICHARD FRY
Consolation plate NICOLE COOKE
(10) DIVISION 10 Winner MARIA COMRIE
Runner Up WENDY VAN HEMERT
Third/Special plate LUIS LOPEZ
Plate STEPHANIE CRANE
Consolation plate JOHN ROBERTSON
(11) DIVISION 11 Winner BOB HOOD
Runner Up SUE TRIMMER
Third/Special plate JANELLE CURTIS
Plate ALEX MACQUARRIE
Consolation plate GREG CHIDGEY
(12) DIVISION 12 Winner TRACEY LANGE
Runner Up TANYA BAILEY
Third/Special plate RHONDA HALL
Plate CHRIS WINKLER
Consolation plate LYNDA HANCOCK
(13) DIVISION 13 Winner ANNETTE YARRINGTON
Runner Up SANDRA GALLAGHER
Third/Special plate JANICE MENZIES
Plate WAYNE KENDALL
Consolation plate VICKI KITCHEN
(14) DIVISION 14 Winner DIANNE GIDLEY
Runner Up WENDY FOX
Third/Special plate RHONDA FRY
Plate JANE MACKIE
Consolation plate JACQUI SMITH
(15) DIVISION 15 Winner LEA WILLIAMS
Runner Up CHRISTINE COOPER
Third/Special plate STEPHANIE TATE
Plate CAROLE SHIRLAW
Consolation plate CAROLINE ROBERTSON